مقالات, موبایل

بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون x | بهترین گلس برای آیفون ایکس

glass 3 بهترین محافظ صفحه نمایش آیفون x | بهترین گلس برای آیفون ایکس

پس از آزمایش چندین مدل گلس آیفون ایکس، شما مجبور نیستید دیگر باز هم هزینه کنید تا یک گلس برای گوشی خود خریداری کنید و روی صفحه نمایش آیفون ایکس خود بچسمانید. این مقاله پس از تحقیق در مورد 11 گلس معروف بازار، بهترین آن را به شما پشنهاد می دهد، این تحقیق گلس آیفون ایکس جی سی پال jcpla را برای شما توصیه می کند. این گلس جی سی پال می تواند تمام مناطق صفحه نمایش آیفون 10 را پوشش م دهد. کریستال تولید شده در گلس جی سی پال از مواد روشن است، این همانند سایر مواردی است که ما آزمایش می کنیم. در مواردی همچون مقاومت در برابر خراشیدگی و جذب اثر انگشت ها در بین سایر برندها گلس jcpal از امتیاز بالاتری برخوردار بوده است. این شامل انتخاب خوبی از ابزار تمیز کردن است و ما نصب گلس جی سی پال را به اندازه کافی آسان یافتیم و اگر شما در اولین تلاش خود کمی گرد و غبار در زیر شیشه ببنید، این پایان جهان نیست شما به راحتی می توانید با چسب های لایه برداری گلس jcpla که در هر بسته دریافت می کنید این مشکل را حل نمایید.

بهترین گلس برای آیفون 10

محافظ صفحه نمایش شیشه ای نمی تواند تضمین کند که شما صفحه نمایش آیفون ایکس خود را از شکستن مصون بدارید اما می تواند مانع ایجاد خش روی صفحه نمایش شما شود و خراش ها می توانند یکپارچگی ساختاری شیشه ای را تحت تأثیر قرار دهند و احتمال ایجاد ترک را افزایش دهند. گلس شیشه ای جی سی پال از صفحه نمایش گوشی محافظت می کند و همان احساس صفحه نمایش آیفون در زمان تاچ را ایجاد می کند.

protector screenfilm jcpal برای آیفون x از گلس های مشابه به عنوان انتخاب بالا برای آیفون 8 و 8 پلاس نیز استفاده می کند، اما ابزار هماهنگی آن مواد پلیمری و الماسی جدید است که در هنگام نصب برای آیفون x از آسانی نصب بیشتری برخوردار می باشد و نصب دقیق تر و راحت تر می شود. با این حال در زمان انتخاب و خرید یک گلس به این معناست که اگر انتخاب ما از رده خارج شود یا قیمت ها گرانتر باشد، هنوز می توانید یک محافظ عالی و چند پد نظافتی را در یک پک کامل برای یک قیمت خوب دریافت کنید.

چرا گلس جی سی پال jcpal

چی رو به جلو بریم

این تحقیق محافظ صفحه نمایش برای jcpal را از سال 2016 و دیگر لوازم جانبی آن را از سال 2014 آزمایش کرده است. قبل از آن، کمی بیش از سه سال از سایر لوازم جانبی در جی سی پال در کشورهای اروپایی استفاده های مختلفی می شد. در طول دوران تولید و توسعه این شرکت بیش از 1000 محصول، از جمله ده ها محافظ و گلس صفحه نمایش در چند مدل و نسل از دستگاه های اپل و اولین محافظ صفحه شیشه ای (Jcpal Super (Full) Hardness Glass) را تولید نمود.

همانطور که قبلا ذکر شد، محافظ صفحه نمایش شیشه هیچ تضمینی در برابر ترک ها ندارد. تعداد زیادی از عوامل محیطی وجود دارد که می تواند منجر به شکستن صفحه نمایش شود همه چیز مانند افتادن از ارتفاع، قرار گرفتن در برابر اب، ضربه از زوایه های خاص در آن تلفن به زمین میخورد و یا به مواد خاصی آغشته می شود به این معنی است که این وعده را غیر ممکن است. با توجه به این، محافظ صفحه ای ارزش پول خود را دارد.

گلس آیفون ایکس صفحه ممکن است به جلوگیری از آسیب رساندن به تاثیر مستقیم بر روی گوشی شما کمک کند (اگر چه مشخص است که چقدر گلس محافظ جی سی پال برای ضربه پذری در ضربات، به شما کمک می کند)، اما فقط کمی بر حفاظت از صفحه نمایش اضافه شده، اما در نهایت این یک سپر غیر قابل نفوذ نیست و این کار برای جلوگیری از ضربات به گوشه یا لبه بدنه گوشی آیفون ایکس انجام نمی شود که بسیار شایع است.

در iFixit صفحه های شکسته ای را که در دست داشتند، در معرض ضربات مختلف قراردادند و نتیجه گرفتند که 75 درصد از آنها آسیب دیده اند و یا گوشه یا لبه صفحه های نمایش این گوشی های دچار آسیب دیدگی شده است. این بدان معناست که یک مورد خوب می تواند راهنمای بهترین موارد برای انتخاب باشد برای سری های آیفون x و تمامی آیفون ها حتی مهم تر از یک محافظ صفحه نمایش: محافظ صفحه نمایش آیفون ایکس است که ممکن است به جلوگیری از آسیب دیدن گوشی شما کمک کند.

اما حفاظت از خراشیدگی بسیار ارزشمند است. یک گوشی با صفحه خراشیده کمتر لذت بخش است و اگر بخواهید آن را بفروشید، ارزشش کمتر خواهد بود. مهمتر از همه، خراش تمامیت ساختاری شیشه را تضعیف می کند. کاییل وینس از iFixit به ما گفت: “یک عامل مهم در شکستن شیشه، اگر چیزی در حال حاضر آن را خراشیده باشد به راحتی ترک و شکستگی اتفاق می افتد. صفه نمایش های گوشی به راحتی خراشیده شده و بسیار ساده می توان از گلس جی سی پال برای رفع این موضوع استفاده کرد. بنابراین اگر محافظ صفحه نمایش به جای صفحه نمایش خراشیده شود، این احتمال را کاهش می دهد که صفحه نمایش شکسته شود. مواد میکروکراک ها می توانند گلس را بدتر کنند، بنابراین بهتر است برای محافظت از صفحه نمایش، از گلس های مقاوم و شیشه ای استفاده شود تا از آسیب تلفن خود جلوگیری کنید. گلس های جی سی پال یک اختراع عالی هستند. چنین محافظتی می تواند یک محافظ اضافی در برابر اثرات بیرونی را تشکیل دهد. اگر گلس محافظ شکسته شود، شیشه ای که در زیر آن قرار می گیرد، باقی می ماند. هنگامی که این اتفاق می افتد، محافظ می تواند به آسانی جایگزین شود.

برای هر مدل محافظ صفحه نمایش که مورد آزمایش قرار گرفتیم، دستورالعمل ها را در جعبه برای نصب آن بر روی آیفون x دنبال کردیم. ما ارزیابی کردیم که چگونه دستورالعمل ها روشن و چگونگی مفید بودن هر گونه ابزار نصب ثابت شده است. هنگامی که محافظ صفحه نمایش در جای خود قرار گرفت، ما بصری آن را بررسی کرد تا هر گونه نقص وضوح از کیفیت صفحه نمایش و یا روشنایی آن مشخص گردد و ما با قرار دادن دستان خود در امتداد محیط پوششی گلس برای بررسی لبه های تیز و نگران کننده، متوجه شدیم که هیچ مشکلی وجود ندارد و به راحتی می توان از چنین گلس هایی استفاده نمود. ما از گوشی به طور عادی استفاده کردیم تا تأیید کنیم که محافظ با استفاده از صفحه لمسی تداخلی در عملکرد تاچ ایجاد نمی کند. در طی این استفاده، ما همچنین مشاهده کردیم که چگونه اثر انگشت روی محافظ نشان داده شده و سپس روی صفحه نمایش (با استفاده از پنبه الکلی نظافت) آن را پاک نمودیم تا ببینیم که چطور می توانیم این انگشت ها را حذف کنیم.

سپس آزمون سختی Mohs را آغاز کردیم. آزمون Mohs سختی یک ماده معدنی را بر اساس اینکه آیا می توان با مجموعه ای از مواد معدنی مرجع، هر کدام از مقیاس 1 (تالک، نرمترین) به 10 (الماس، سخت ترین) رتبه بندی شده است، ارزیابی می کند. این تست نیست که تولیدکنندگان محافظ صفحه نمایش از آن استفاده کنند یا تبلیغ کنند. آنها به جای چیزی به نام سختی فیلم ASTM توسط تست مداد، که آزمونی برای مواد پوشش داده شده است، تکیه می کنند. ما فکر نمیکنیم که تست مداد بهترین راه برای ارزیابی سختی صفحه است زیرا حتی سخت ترین مداد در این آزمون (9H) نرمتر از شیشه خمیده است، بنابراین هر محافظ روی صفحه نمایش مناسب، امتیاز 9H را دریافت خواهد کرد و بنابراین آزمون مداد تفاوت در مقاومت اولیه بین مدل ها را نشان نمی دهد. مهمتر از همه، بسیاری از چیزهایی که ممکن است یک صفحه یا محافظ صفحه را بخراشند، سختتر از یک مداد 9H است؛ کیت Mohs شامل موادی است که می تواند شیشه خرد شده را خراشیده کند.

در آزمایش Mohs، ما با قلم شماره 1 شروع کردیم، آن را در حدود یک زاویه 70 درجه نگه داشتیم و مقدار نیروی متوسطی را با استفاده از چندین بار در مسیرهای متنوع کشیدیم. (ما نمیتوانستیم فشار دقیق و پایدار در آزمایشات را تضمین کنیم، اما ما بهترین کار را برای استفاده از مقدار مشابه نیرو در هر زمان انجام دادیم، مگر اینکه دو محافظ در سختی آنها بسیار نزدیک بود، واریانس فشار، بعید است که این تفاوت را پنهان کند، همانطور که ما اظهار نظر کمی در آزمایشات وجود داشت  زمانی که چیزی خراشیده بود، بسیار واضح بود) برای هر گلس روی صفحه، این آزمایش را با افزایش فشردگی گلس ها تکرار کردیم تا یک انتخاب، شیشه را خراشیده کرد. پس از آن تعدادی از سخت ترین قلم ها که شیشه را خراشیده کرد و شماره قلم که آن را خراشیده کرد، ثبت کردیم. از آنجاییکه قلم ها با رتبه بندی سختی بین عدد صحیح وجود نداشتند، در این راهنمای ما برای هر محافظ طیف سختی (به عنوان مثال، “بین 6 و 7”) که حاوی مقاومت واقعی خراش از آن مدل است، توجه می کنیم.

گلس جی سی پال به همان اندازه ای که بتوانیم به راحتی صفحه نمایش را مشاهده کنیم روشن است. ما هیچ مشکلی با وضوح یا روشنایی ندیدیم و به سرعت نیز محرک های تاچ صفحه نیز عملکرد خوبی داشت و هرچند هر سطح شیشه ای اثر انگشت و روغن را از پوست جمع می کند، متوجه شدیم که گلس جی سی پال به راحتی آنها را نشان نمی دهد. پاسخ حساسیتی به لمس نیز به هیچ وجه تحت تاثیر قرار نگرفت، زیرا هنوز حتی کوچکترین ضربه را (شناسایی کرد و ما هیچ مشکلی با استفاده از ویژگی Touch Touch 3D Touch نداشتیم.

 

در تست های خراش سخت Mohs ما گلس جی سی پال را بین 7 و 8 اندازه گیری واقعی مشاهده نمودیم. این همان قدرتی است که ما با سایر گلس های صفحه نمایش آیفون ایکس که مورد آزمایش قرار دادیم به دست آوریدمی و همچنین به میزان قابل توجهی بالاتر از برخی رقبای خود در بازار بوده است. ما همچنین وقتی که در یک ازمایش واقعی با استفاده از دسته کلیدهای خانه سختی گلس jcpal را مورد آزمایش قرار دادیم هیچ گونه آسیبی مشاهده ننمودیم که این نشانه خوبی از حفاظت در دنیای واقعی است و بعد از چندین هفته حمل تلفن در جیب، هیچ گرد و غبار قابل توجهی در اطراف لبه های شیشه ای مشاهده نکردیم، که می تواند ویژگی منحصر به فردی برای گلس جی سی پال باشد.

 

جی سی پال نه تنها ارزان تر از مارک های بزرگ است، بلکه بسته های نظافتی بسیار خوبی در پک بسته بندی خود دارد. شما نباید نگرانی در مورد خراب شدن گلس در هنگام نصب داشته باشید: اگر گرد و غبار در زیر قرار گیرد یا اولین محافظ را درست نچرخانید، می توانید با چسب های لایه بردار به راحتی گلس و سطح صفحه نمایش را تمیز و مجددا گلس را نصب نمایید. اگر همه چیز به درستی برای اولین بار اجرا شود، شما می توانید تا مدتها از گلس جی سی پال استفاده نمایید همراه با محافظ ها یکی از کامل ترین مجموعه های نصب است که ما برای شما پیدا کرده ایم: مجموعه ای از دستمال مرطوب برای تمیز کردن صفحه نمایش، برچسب های حذف گرد و غبار، و ابزار همتراز نمودن. کیفیت شیشه جی سی پال یا گلس محافظ صفحه شیشه ای به خوبی یا بهتر از سایر محافظ های مورد آزمایش ما است. گلس jcpla به راحتی و در چارچوب خود نصب می گردد.

به طور کلی، ما انتظار داریم که تولیدکنندگان گلس با مواد قویتری اقدام به تولید گلس نمایند. همچنین ممکن است پیشرفت هایی در تکنولوژی شیشه ای برای حفاظت های صفحه نمایش که در اطراف لبه های خمیده تلفن قرار می گیرند در آینده امکان پذیر باشد.

 

از بین محافظ صفحه نمایش گلس جی سی پال، تنها نسخه آیفون x  را دارد که قابلیت سوپر هاردنس را دارا می باشد. امکان سوپر هاردنس بودن که در آزمایش ما کمی بیش از حد گسترده بود و مجاز بود که شیشه را خارج از مرکز نصب کنیم. در آزمایش ابتدایی نسخه آیفون ایکس از این سوپر هاردنس، نشان داد که هیچگونه ترک در حاشیه گلس مشاهده نشد که ما این موضوع را در هیچ محافظ صفحه نمایش دیگری مشاهده ننمودیم.

 

محافظ شیشه ای و گلس جی سی پال جدیدترین فناوری 3D Glass Bent  است که این باعث می شود گلس برای لبه دور آیفون ایکس کاملا مناسب باشد. گلس jcpal می تواند صفحه نمایش آیفون ایکس را در قاب کامل محافظت نماید پوشش کامل 100٪ محافظت از صفحه لمسی گوشی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مواد کامپوزیتی، مواد PET + شیشه خشن، 2.5D PET Soft Edge، که باعث می شود لبه های آن در برابر شکستن مقاوم باشد. گلس جی سی پال 2.2 mm 2.5D Glass Ultrathin Glass  برای آیفون 10 این دارای قابلیت انتقال فوق العاده بالا و بازگرداندن رنگ اصلی صفحه نمایش است. گلس9H Hardness Super Thin Tempered Glass  جی سی پال فقط دومین و سخت ترین ماده جهان است (الماس سختی 10) زیرا دارای مواد عالی در برابر خراشیدگی و ضربه می باشد.

بدون نگرانی و بدون هیچ زحمتی، حفاظت در برابر خط و خش را برای گوشی خود داشته باشید و طول عمر آیفون 10 را برای سال ها افزایش دهد. کاملا از تمامی امکانات آیفون x استفاده کنید. گاهی ممکن است لبه گوشی شما به لپ تاپ یا به لوازم دیگری برخورد نماید به همین دلیل گلس جی سی پال می تواند صفحه نمایش آیفون ایکس شما را محافظ نماید.

بدون قاب؟ بدون مشکل

اپل اساسا طراحی گوشی خود را با آیفون ایکس X تغییر داده است، و محتویات جلوی آن را با یک صفحه نمایش فوق العاده و شبکیه چشم لمس می کند. در انجام این کار، این شرکت قابلیتی بی نظیری را از بین برده و یک صفحه OLED ارائه می دهد که کاملا شگفت انگیز است. اما گوشی آیفون نیز با مشکل مواجه شده است: صفحه نمایش به راحتی می تواند در معرض ضربات قرار گیرد و خراب یا خراشیده شود. و تعمیر این نمایشگر برای شما 279 $ (اگر شما از طریق اپل) اقدام کنید هزینه دارد. بنابراین، با گرفتن یک سپر خوب، شما باید احتمال آسیب رساندن به آیفون ایکس خود را محدود کنید. در اینجا بهترین محافظ صفحه نمایش در دسترس برای آیفون ایکس برای شما معرفی شد.

گلس جی سی پال دقیقا دارای برش برای اتصالات دقیق گوشی را داری به طور کامل برای آیفون ایکس 5.8 اینچ طراحی شده است. شناسه صورت سازگار با طراحی “U” در بالای محافظ باکس برای دوربین TrueDepth قرار دارد. سختی 9H از آیفون  به طور موثر از scuffs و خراش ناخواسته محافظت می کند.

مورد دوستانه در طراحی این گلس این است که استفاده از تکنولوژی جدید سازگار با اکثر موارد گوشی ها را دارا است و تابع  Oleophobicبا پوشش Oleophobic به بالا، آسان برای حذف اثر انگشت / روغن / لکه ها از روی صفحه نمایش گوشی می باشد. تاچ لمسی 3D فقط ضخامت 33.0mm  به شما احساس طبیعی می دهد بدون کاهش حساسیت و دسترسی سریع به تلفن را تضمین می کند. نصب آسان از جمله چارچوب اصلاح شده برای ارائه نصب دقیق و بدون زحمت و بدون حباب و بدون مشکل است.

 

 

خرید گلس آیفون ایکس جی سی پال       خرید گلس آیفون 8و 8 پلاس جی سی پال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *