مقالات, موبایل

شبکه های اجتماعی و چت های گفتگو از دیرباز تا کنون | جی سی پال

store شبکه های اجتماعی و چت های گفتگو از دیرباز تا کنون | جی سی پال

اولین وب سایت های حرفه ای کاربران اینترنت د رسال ۱۹۹۵ توانستند اولین وب سایت های حرفه ای را تجربه کنند. در آن زمان سرویس هاستینگ Geocities توسط Beverly Hills Internet راه اندازی شد، این سرویس به کاربران اینترنت امکاناتی را برای ساخت وب سایت عرضه می کرد. در دهه ۸۰ شاهد محبوبیت این سرویس بودیم. کاربران CompuServe قادر بودند تا فایل ها، اخبار و رویدادها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. این سرویس محدویت های خاصی داشت و کاربران حتی قادر نبودند به یکدیگر یک ایمیل ساده بزنند اما باز هم راه را برای حضور بیشتر اینترنت در میان کاربران باز کرد. افزایش محبوبیت اینترنت و حضور ایده های جدید انصافاً باید اعتراف کرد سرویس هایی که AOL در اختیار کاربران قرار می داد راه را برای ظهور شبکه های اجتماعی هموار کرد.حضور وب سایت های حرفه ای در میان کاربران مراجعه به اینترنت را بیشتر کرد تا اینکه شاهد سرویس SixDegrees در سال ۱۹۹۷ بودیم، این سرویس به کاربران اجازه می داد تا برای خود پروفایل ایجاد کنند و دوستان خود را در قالب یک فهرست به این پروفایل اضافه نمایند، به لطف این ویژگی ها سرویس SixDegrees توانست به چیزی حدود ۱ میلیون کاربر دست پیدا کند.

Title

شبکه های اجتماعی دوست داشتنی

این موارد باعث شد تا روز به روز تعداد کاربران LinkedIn گسترش پیدا کند، مدتی پیش نیز مایکروسافت LinkedIn را خریداری کرد و امروزه بیشتر از ۲۹۷ میلیون کاربر در LinkedIn حضور دارند. در آن زمان چند دانشجوی هارواردی خوش فکر این شبکه را برای ارتباط میان دانشجویان راه اندازی کردند، مارک زاکربرگ معروف به عنوان یکی از موسسین فیس بوک این شبکه اجتماعی را در سال ۲۰۰۶ در اختیار عموم قرار داد و از همان ابتدای شکل گیری فیس بوک شاهد موفقیت چشمگیر این شبکه اجتماعی بودیم.انصافاً باید دهه ۲۰۰۰ میلادی را عصر شکوفایی شبکه های اجتماعی دانست، در سال ۲۰۰۳ شبکه اجتماعی معروف MySpace راه اندازی شد، این شبکه اجتماعی با هدف جذب جوانانی که به موسیقی، ویدئو و مطالب جذاب علاقه داشتند شروع به کار کرد اما بخت با MySpace نیز یار نبود و این شبکه اکنون کاربران خود در بیشتر کشورهای انگلیسی زبان را از دست داده است و این روزها به عنوان شبکه اجتماعی برای عاشقان موسیقی شناخته می شود.قطار شبکه های اجتماعی راه خود را ادامه داد تا اینکه در سال ۲۰۰۴ شاهد راه اندازی فیس بوک بودیم.

در این بین شبکه های اجتماعی بزرگ رویکرد ویژه ای به گوشی های هوشمند دارند و با تمام تلاش سعی می کنند حضور کاربران را از کامپیوترهای دسکتاپ به سمت گوشی های هوشمند در این شبکه ها بکشند.در این زمینه می توان به اینستاگرام و اسنپ چت اشاره کرد، اینستاگرام که در ایران نیز کاربران زیادی دارد در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون چیزی بیشتر از ۲۰ میلیارد عکس در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. گوگل پلاس توانست تنها در عرض ۴ هفته به چیزی بیشتر از ۲۵ میلیون بار بازدید دست پیدا کند و در سال ۲۰۱۴ اعلام شد که این شبکه اجتماعی حدود ۵۴۰ میلیون کاربر فعال دارد. گوگل پلاس با هدف رقابت با فیس بوک راه اندازی شده بود اما هرگز نتوانست در قد و قواره های فیس بوک ظاهر شود.

اینستاگرام و یوتویوب – رقابتی پایان ناپذیر

اینستاگرام تنها در بستر موبایل کار می کند و محبوبیت آن باعث شد تا فیس بوک در سال ۲۰۱۲ این شبکه اجتماعی که تنها توسط ۱۳ نفر راه اندازی شده بود را با قیمت گزاف یک میلیارد دلار خریداری کند.شبکه های اجتماعی و گوشی های هوشمند با نگاهی به وضعیت شبکه های اجتماعی شاید بتوان گفت سلاطین فناوری توانسته اند بازار شبکه های اجتماعی را اشباع کنند و بعید به نظر می رسد در آینده ای نزدیک شاهد حضور شبکه اجتماعی جدیدی باشیم که حرف هایی برای گفتن داشته باشد.

در سال ۲۰۰۵ شاهد راه اندازی یوتیوب نیز بودیم، این شبکه اجتماعی توسط سه نفر از کارمندان شرکت PayPal با هدف به اشتراک گذاری ویدئو در میان کاربران راه اندازی شد و از آنجایی که در آن زمان کمتر شبکه ای امکانات به اشتراک گذاری رایگان ویدئو را در اختیار کاربران قرار می داد شاهد موفقیت یوتیوب بودیم و این روزها توییتر یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران کشورهای مختلف دنیا شناخته می شود.داستان ظهور شبکه های اجتماعی ادامه پیدا کرد تا در سال ۲۰۱۱ گوگل به عنوان یکی از بزرگترین غول های اینترنتی خبر از راه اندازی شبکه اجتماعی با نام گوگل پلاس داد. این شبکه اجتماعی پشتیبانی گوگل را به دنبال داشت و امکانات مختلفی مانند چت ویدئویی را می توان از ویژگی های برتر گوگل پلاس دانست. مدتی بعد نیز گوگل یوتیوب را خریداری کرد.نیمه دهه ۲۰۰۰ میلادی به عنوان دوران اوج شبکه های اجتماعی شناخته می شود و در سال ۲۰۰۶ توییتر به عنوان یک شبکه اجتماعی و میکروبلاگینگ راه اندازی شد، کاربران توییتر قادر بودند مطالب خود را در قالب نوشتاری با ۱۴۰ کاراکتر با یکدیگر به اشتراک بگذارند، این پیام های کوچک که توییت نامیده می شود در زمان بسیار کوتاهی محبوبیت بسیار زیادی پیدا کردند موفقیت فیس بوک سرمایه گذاری شرکت های بزرگی در این شبکه اجتماعی را بدنبال داشت و باعث شد تا این روزها فیس بوک به تعداد ۱.۳ میلیارد دلار کاربر فعال دست پیدا کند.

قدیمی های دوست داشتنی

این شبکه که به اختصار با نام BBS از آن یاد می شود اولین انجمن مجازی در زمان اینترنت دایل آپ به حساب می آمد. شبکه BBS محدودیت های زیادی داشت اما باز هم این محدویت های جلوی محبوبیت آن را نگرفت و در دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی شاهد رشد و گسترش BBS بودیم.سرویس CompuServe نیز در دهه ۷۰ میلادی با اهداف تجاری راه اندازی شد و کاربران به لطف این سرویس ها انجمن های مختلفی راه اندازی کردند،در ادامه قصد داریم ببینیم شبکه های اجتماعی چگونه شکل گرفته اند و چه مسیری را طی کرده اند تا به محبوبیت امروز برسند.شکل گیری شبکه های اجتماعی جالب است بدانید شبکه های اجتماعی عمر زیادی ندارند و حدود ۱۵ سال پیش خط و خبری از شبکه های اجتماعی وجود نداشت تا اینکه Bulletin Board System توسط وارد کریستین و رندی سوز به عنوان پایگاهی برای ملاقات آنلاین و به اشتراک گذاری اطلاعات راه اندازی شد.

به لطف این سرویس کاربران قادر بودند تا دوستان قدیمی خود در دوران تحصیل را پیدا کنند. چنین ویژگی باعث شد تا Classmates به سرعت محبوبیت زیادی پیدا کند و حتی امروز نیز این سرویس چیزی حدود ۵۷ میلیون کاربر دارد.حضور اسامی بزرگ و شبکه های اجتماعی ماندگاردر سال ۲۰۰۲ شبکه اجتماعی Friendster راه اندازی شد، در این انجمن ها امکان جستجوی محتوا و پروفایل اعضا میسر شده بود تا کاربران تعامل راحت تری از جمع شدن دور هم در محیط مجازی داشته باشند. این شبکه به جای اینکه به ابعاد دوستیابی و ارتباط میان کاربران عادی توجه داشته باشد با هدف برقراری ارتباط میان افراد متخصص در شغل های مختلف راه اندازی شد. یکی از مهمترین ایده های شبکه های اجتماعی جمع کردن افراد در کنار یکدیگر در فضای مجازی است، این ایده را در سال ۱۹۹۵ در قالب راه اندازی وب سایت Classmates.com شاهد بودیم. این شبکه با هدف جمع آوری افرادی که علاقه های مشابهی به یک موضوع داشتند شروع به فعالیت کرد و راه های مختلفی را برای پیدا کردن علاقه های مشترک پیش روی کاربران قرار می داد.این ویژگی ها باعث شد Friendster پس از گذشت یک سال به چیزی بیشتر از ۳ میلیون کاربر دست پیدا کند اما بخت با Friendster یار نبود و مشکلاتی فنی و تصمیم های مدیریتی نادرست باعث شد تا این شبکه در شمال آمریکا کاربرانش را از دست بدهد.یک سال بعد درسال ۲۰۰۳ شبکه اجتماعی LinkedIn پا به میدان گذاشت.

شبکه های اجتماعی نیز مانند بسیاری دیگر از دستاوردهای انسان ها فراز و نشیب های مختلفی را طی کرده اند تا به شکل امروزی رسیده اند. از آنجایی که گسترش و محبوبیت شبکه های اجتماعی را در میان کاربران نمی توان نادیده گرفت. تاریخچه شبکه های اجتماعی از آغاز تاکنوناین روز ها شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی و فرهنگ ملت های مختلف ایفا می کنند و نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم به اندازه ای شده است که زندگی بدون شبکه های اجتماعی عملاً ممکن نیست این روزها شبکه های اجتماعی نقش مهمی در زندگی و فرهنگ ملت های مختلف ایفا می کنند و نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم به اندازه ای شده است که زندگی بدون شبکه های اجتماعی عملاً ممکن نیست.

برگرفته از سایت افتاب onliine

جی سی پال jcpal

شرکت جی سی پال علاوه بر لوازم جانبی موبایل٬ برای کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ ها و مک بوک ها و تبلت ها نیز لوازم جانبی های کاربردی خاصی راتولید می‌کند. شرکت jcpal برای اکثر برندهای موبایل تولیدات بسیار مناسبی در بخش لوازم جانبی دارد. شرکت jcpal برای کمپانی های اپل ، مایکروسافت ، سونی ، سامسونگ ، ال جی و کلیه شرکت های تولید کننده موبایل، لوازم جانبی های بسیار با کیفیتی تولید می نماید.
شاید شهرت اصلی jcpal در ایران به واسطه محافظ صفحه نمایش جی سی پال باشد. گلس موبایل از جمله محصولات بسیار معروف این کمپانی در ایران می باشد. جی سی پال jcpal علاوه بر پایین نگه داشتن قیمت لوازم جانبی، از جمله استراتژی های خاص این شرکت از سال 2014 بوده است که توانسته آن را در بخش لوازم جانبی موبایل ایران پیاده سازی نماید. در نظر گرفتن توان مالی تمامی اقشار جامعه و نیز تولید محصولاتی با کیفیت معمولی تا فوق العاده از جمله شیوه های حضور jcpal در در این سال ها در کشور ایران بوده است. شرکت جی سی پال jcpal به گونه به صورت اختصاصی برای محصولات اپل و ایفون لوازم جانبی اختصاصی تولید می نماید به گونه ای که شرکت jcpal در نهایت موفق به دریافت گواهی نامه و لایسنس اپل برای محصولات خود شده است و در حال حاضر برند جی سی پال jcpal به عنوان برند مورد تأیید کمپانی اپل برای محصولات خود می باشد. جی سی پال jcpal توانست فروشگاه های اختصاصی لوازم جانبی خود را در آمریکا راه اندازی نماید که این فروشگاه در ماه‌های اولیه توانست به موفقیت چشمگیری دست یابد. اپ استور jcpal فعلا فقط به کاربران چینی و آمریکایی خدمات ارایه می‌دهد و هم اکنون بطور متوسط در هر ماه حدود 20 میلیون قطعه لوازم جانبی جی سی پال jcpal در سراسر جهان فروخته می شود .
جی سی پال jcpal در سال 2014 از اولین سری محافظ های های سوپرهاردنس خود را رو نمایی کرد. این گلس ضد ضربه که بر اساس برنامه‌های تولیدی در شرایط سخت طراحی و تولید شده است، سه ماه بعد از آغاز فروش توانست به فروش یک میلیون عدد برسد. کیفیت خوب ضربه پذری٬ لبه های فوق سخت و سوپر هاردنس٬ پوشش سراسری صفحه نمایش ایفون و مقاومت در برابر آب از مشخصات و ویژگی‌های این گلس است.

اساس فعالیت کمپانی جی سی پال jcpal بر روی لوازم جانبی با کیفیت برای گوشی موبایل هوشمند است. استراتژی تولید و فروش لوازم جانبی برای تلفن همراه در شرکت جی سی پال jcpal با دیگر کمپانی‌ها مقداری تفاوت داشته است. jcpal از استراتژی فروش کیفیت-قیمت استفاده می‌کند. طبق این استراتژی یک محصول لوازم جانبی یا هر محصول خاص با بهترین قیمت در یک بازه زمانی خاص به فروش می رسد. زیرا لوازم جانبی کاملا وابسته به محصولات روز بازار می باشد. به عنوان مثال اگر در یک برهه زمانی اپل یک محصولی مانند ایفون ایکس را معرفی نمود، شرکت نیز بر اساس شرایط زمانی شروع به تولید لوازم جانبی ایفون x می نماید زیرا در شرایط جدید ایفون 10 از استقبالی بسیار خوبی توسط مردم برخوردار می باشد و می بایست بر اساس سلیقه مردم و محصولات تولید شده توسط کمپانی ها لوازم جانبی های مختص به آن محصول نیز طراحی تولید شود. در ماه نوامبر سال 2014 کمپانی جی سی پال jcpal به مناسبت دریافت اعتبارنامه تأیید کیفیت از شرکت اپل مراسم ویژه‌ای برگذار نمود و طی آن مدیران شرکت اپل و مدیران شرکت جی سی پال jcpal تفاهم نامه های با ارزشی را در بخش تولید محصولات با کیفیت تر و جدید تر امضاء نمودند و از این رو ما باید در سال های آتی شاهد محصولات جدید تریاز این کمپانی باشیم.
شرکت جی سی پال jcpal یک کمپانی خصوصی در کشور چین می باشد. دفتر اصلی شرکت جی سی پال jcpal در شهر شانگهای چین قرار دارد. جی سی پال jcpal یکی از بزرگترین کمپانی‌های تولید لوازم جانبی برای تلفن همراه می باشد. زمینه اصلی فعالیت جی سی پال jcpal طراحی٬ توسعه و فروش لوازم جانبی گوشی‌های موبایل هوشمند٬ لپ تاپ، کامپیوتر، نوت بوک و تبلت ها می باشد. قدمت کمپانی جی سی پال jcpal چندان زیاد نیست و در سال 1391 توسط شرکت دلتوس وارد ایران گردید و اولین شعبه نمایندگی خود را در ایران توسط شرکت دلتوس در ایران ایجاد نمود. امروزه لوازم جانبی جی سی پال jcpal سهم زیادی از بازار چین و سهم خوبی در بازار جهانی و همچنین اعتبار خوبی در بازار لوازم جانبی ایران دارد. جی سی پال jcpal با استفاده از این روش فروش توانست موفقیت خوبی در بازار لوازم جانبی ایفون بدست آورد. لوازم جانبی موبایل جی سی پال jcpal یکی از بهترین‌های لوازم جانبی برای ایفون ایکس است. محصولات جی سی پال jcpal نه تنها یکی از بهترین‌های لوازم جانبی می باشد بلکه یکی از برندهای مورد تأیید شرکت اپل برای گوشی های ایفون و مک بوک های خود می باشد. تمرکز شرکت جی سی پال jcpal روی افزایش بازده روند تولید و کاهش هزینه و افزایش بهره وری می باشد. با این استراتژی قیمت محصولات لوازم جانبی جی سی پال jcpal بسیار مقرون به صرفه بوده و قیمت های نهایی به نفع مشتری می باشد.

محصولات لوازم جانبی جی سی پال jcpal به مانند برندهای دیگر لوازم جانبی موبایل در بازار ایران به وفور موجود نمی باشد. موضوع دیگر که در خرید لوازم جانبی موبایل پیش می‌آید این است که در ایران کالای ساخت چین به نوعی هم معنی کالای بی کیفیت محسوب می گردد! در حالی که در مورد لوازم جانبی جی سی پال jcpal این مساله به هیچ عنوان صحیح نمی باشد زیرا دریافت تأییده شرکت اپل برای محصولات جی سی پال شاید به نوعی مهر تأیید جهانی این محصول باشد. امروره خط تولید غالب کارخانه ‌های تولید لوازم جانبی موبایل در کشور چین قرار دارد. در مورد جی سی پال jcpal مساله تفاوت بیشتری خواهد داشت زیرا که شرکت جی سی پال jcpal هم اصالتا چینی می باشد. در نهایت یکی از بهترین گزینه‌ های موجود برای انتخاب و لوازم جانبی برای دستگاه های دیجیتال خود، برند جی سی پال jcpal می باشد.
قصه شرکت جی سی پال jcpal چندان دور و دراز به نظر نمی آید اما در همین مدت کوتاه با چالش ‌های فراوانی روبرو بوده است. شرکت جی سی پال jcpal به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان لوازم جانبی در چین و دنیا می باشد. جی سی پال jcpal موفق شد که در سال ۲۰۱۷ جایگاه پنجمین تولید کننده لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند را در جهان به خود اختصاص دهد. این برند چینی در بخش طراحی، ساخت و فروش لوازم جانبی موبایل، لپ تاپ، نوت بوک، کامپیوترهای خانگی، کابل های رابط و سایر تجهیزات دیجیتال پیش قدم و فعال می باشد.
در سال ۲۰16، جی سی پال jcpal یک گلس محافظ صفحه نمایش را برای ایفون رونمایی نمود که از ویژگی خاصی برخوردار بود و توانست آن را به بازار معرفی نماید. بنابراین، جی سی پال jcpal موفق شد علاوه بر تولید محصولات متفاوت برای کاربری های مختلف و نیز برای استفاده در کنار کالاها و برندهای متفاوت، توانست کیفیت کالایی خود را حفظ نماید و قیمت های تمام شده برای محصولات خود را بسیار پایین آورده تا همه افراد از یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب بهره مند شوند.
در حال حاضر شرکت جی سی پال تولید کننده گلس و محافظ صفحه نمایش ایفون ، مک بوک ، مک بوک پرو رتینا ، آی مک و تمامی محصولات اپل می باشد و نیز

برای تبلت و لپ تاپ مایکروسافت محصولاتی مانند گلس و محافظ صفحه نمایش سرفیس پرو ، سرفیس بوک و سرفیس استدیو را تولید می نماید. کابل های شارژ و گوشی های اندروید و ایفون یکی دیگر از محصولات با کیفیت جی سی پال jcpal می باشد. شارژر های مسافرتی جی سی پال به گونه ای اختراعی جدید در یکی کردن چندین کابل و شارژر می باشد. شرکت جی سی پال توانسته شارژر های بی سیم و وایرلس شاررژ های بسیار با کیفیتی را تولید و طراحی نماید. شرکت جی سی پال jcpal در حال حاضر برای مراقبت از ایفون ایکس توانسته گلس محافظ صفحه نمایش با کیفیتی را تولید و روانه بازار نباید که لبه های این گلس فوق سخت و از فناوری سوپرهاردنس تولید شده است. تعهد به حفظ محیط زیست و بازگشت پذیری در تولیدات این برند مشاهده می شود. شرکت جی سی پال jcpal توانسته بهترین محصولات را تولید نماید تا در نهایت گواهی نامه کیفیت اپل را دریافت نموده و از این رو کالاهای با کیفیتی را برای مصرف کنندگان گوشی های ایفون به همراه داشته باشد.
شرکت جی سی پال jcpal هولدر موبایل یا پایه نگهدارنده موبایل برای اتومبیل را نیز طراحی نموده است. طراحی این هولدرها با استفاده از مواد با کیفیت و بسیار عالی ایجاد شده است و به نحوی تمامی نیازهای شما را در این موضوع بر طرف می نماید. در حال حاضر در شرکت جی سی پال jcpal بخشی به عنوان لوازم جانبی خودرو وجود دارد که شما می توانید در حالتی که یک خودروی شخصی داشته باشید تمامی تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به اتومبیل را از برند جی سی پال jcpal تهیه و خرید نمایید.

فروشگاه اینترنتی آی تی پخش در حال حاضر به عنوان فروشنده رسمی و دارای مجوز محصولات شرکت جی سی پال در ایران فعالیتی در حدود 5 سال دارد که می تواند کالاهای با اصالت و با کیفیتی را در شرایط فعلی بازار ایران تهیه نماید. شرکت جی سی پال برای تولید محصولات لوازم جانبی خود از استانداردهای جهانی بهره برده توانسته است که تمامی محصولات خود را در شرایطی تولید نماید که علاوه بر حفظ مولفه های محیط زیست، کیفیت کالاهای خود را تضمین نماید.
همچنین در سایت آی تی پخش محصولاتی که در بخش کالاهای مصرفی نباشند تحت گارانتی قرار می گیرند و شما می توانید کالاهای برقی این سایت را به گارانتی رسمی دلتوس خریداری نمایید. برند جی سی پال یک برند با کیفیت می باشد که می تواند به سادگی شما را از خرید چندباره یک لوازم جانبی مانند کابل شارژ در طول یک سال برهاند و استفاده از یک لوازم جانبی با کیفیت را برای شما به ارمغان آورد. خرید لوازم جانبی جی سی پال jcpal یکی از تصمیم‌ هایی است که در صورت گرفتن آن مطمئنن پشیمان نخواهید شد. لوازم جانبی موبایل جی سی پال jcpal چند سالی است که وارد بازار ایران شده است و کیفیت بسیار خوبی داشته و قیمت لوازم جانبی جی سی پال jcpal با توجه به ویژگی ها و کیفیت آن بسیار مرقون به صرفه می باشد. برای خرید جی سی پال jcpal در ایران شاید مساله اصلی دسترسی به این محصولات میباشد.
لوازم جانبی جی سی پال jcpal دارای شعار بسیار متفاوتی می باشد. این شرکت با شعار “لوازم جانبی با کیفیت تجربه یک سبک زندگی جدید” همواره سعی دارد تا نواقص ارتباطی و تبدیل زبان دستگاه های دیجیتال را بر طرف نماید. همواره مشکلاتی مانند اتصال ایفون به تلوزیون ها و یا لپ تاپ ها به پروژکتورها از دغدغه های روزمره افراد بوده است و یا دست رسی به یک شارژر برای تمامی دیوایس های شما از جمله نیازهای اساسی در طول روز می باشد، جی سی پال jcpal توانسته در این شرایط این نیازها را پیش بینی نماید و بر اساس خلاء های موجود در محیط کاربران، محصولاتی را طراحی و تولید نماید که بسیار با کیفیت و کاربردی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *