درباره آی تی پخش

مجموعه آی تی پخش، یک فروشگاه اینترنتی برای فروش اختصاصی برندهای اپل و مایکروسافت می باشد. با توجه به خلاء یک مجموعه تخصصی و پویا در بخش فروش محصولات اپل و مایکروسافت، یک تیم کارکشته از افراد خبره، گرد هم آمدند تا نیازهای موجود در این بخش مهم از صنعت دیجیتال را مورد پوشش قرار دهند.

 

با توجه به موضوع مهم ریجستری در بخش گوشی های آیفون و به منظور جلوگیری از عدم ورود کالاهای قاچاق و دسته دوم در این زمینه، دولت محترم تصمیم بر اجرایی شدن این فرایند (ریجستری) نمود. با در نظر گرفتن اجرای کامل این طرح، حضور و تأمین کالاهای مناسب در این بخش با مشکل مواجه می باشد و تشکیل مجموعه هایی مانند “آی تی پخش” به نحوی در راستای پوشش حداکثری خلاء های موجود در بازار فعلی می باشد.

 

مجموعه آی تی پخش توانسته با دریافت مجوزات رسمی از شورای عالی انفورماتیک، سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اخذ نماد الکترونیک در بخش معاملات مجازی، تمامی موارد لازم برای ارائه خدمات حداکثری و مطمئن را نسبت به مشتریان و مصرف کنندگان کالاهای دیجتال فراهم آورد.

 

در همین راستا این مجموعه موفق به واردات رسمی و قانونی برند اپل و برند مایکروسافت شده است. لذا از این پس در کشور عزیزمان ایران، شاهد حضور رسمی و قانونی برند اپل و مایکروسافت خواهیم بود.

 

مزایای خرید از آی تی پخش

از مزایای بسیار ویژه خرید از سایت “آی تی پخش” می توان به این موضوع مهم اشاره نمود که پشتوانه اجرایی سایت آی تی پخش در واقع یک شرکت رسمی، قانونی و بسیار با سابقه آی تی و بازرگانی می باشد و این بدان معناست که شما در هنگام خرید و یا دریافت خدمات، با یک مغازه و یا یک فروشگاه در سطح شهر مواجه نیستید و بلکه یک تشکیلات سازمان یافته با تمام قوانین رسمی مالیاتی، دولتی، بازرگانی و صنعتی، همراستا و در کنار شما قرار دارد تا در هنگام خرید بتوانید علاوه بر تجربه یک خرید مطئمن و سالم، از خدمات پس از فروش همه جانبه ای نیز بهره مند شوید.
هدف “آی تی پخش” ارائه یک خاطره لذت بخش خرید اینترنتی برای شما می باشد.

 

در فضای خرید و فروش های اینترنتی گاهی ممکن است خرید ناخوشایندی تجربه شود که مجموعه آی تی پخش با رصد و شناسایی دقیق نقاط ضعف موجود در تعاملات اینترنتی و مجازی، توانسته بستری را برای ارائه هر بیشتر و بهتر خدمات فروش و پس از فروش برای افرادی که تمایل به خریدهای اینترنتی دارند، ایجاد نماید.