مقالات, موبایل

تکنولوژی های نوین و فناوری های جدید برای حافظت از گذرواژه ها و پسورد | جی سی پال

password protection 100536243 primary.idge  1 640x339 تکنولوژی های نوین و فناوری های جدید برای حافظت از گذرواژه ها و پسورد | جی سی پال

اهمیت حفاظت از پسورد ها در زندگی دیجیتال امروز

در یک فناوری جدید، تصویری از یک صفحه کلید با فرکانس فضایی بالا و چیدمان خاصی از اعداد با تصویر دومی ادغام می شود که چیدمان عددیِ کاملاً متفاوت و فرکانس فضایی پایینی دارد. به این ترتیب، وضوح هر تصویر به فاصله فرد از صفحه نمایش بستگی خواهد یافت. در این فناوری, تصویر یک صفحه کلید با فرکانس فضایی بالا و چیدمان خاصی از اعداد با تصویر دومی ادغام می شود که چیدمان عددیِ کاملاً متفاوت و فرکانس فضایی پایینی دارد. طی دهه گذشته و از زمان پیدایش گوشی های هوشمند، آگاهی عموم نسبت به تهدیدهای احتمالی ناشی از این روش دزدی اطلاعات، افزایش چشمگیری یافته است. گرچه آمار موثقی درباره میزان رواج اینگونه حملات وجود ندارد، اما بر اساس یک نظرسنجی،۷۳ درصد از کاربران دستگاه های همراه گفته اند که به گوشی افراد دیگر سرک کشیده اند و PIN آن ها را دیده اند، گرچه این کار لزوماً با نیت خراب کاری نبوده است.​ تمام کاربران خودپردازها یا گوشی های هوشمند با این تجربه ناخوشایند مواجه شده اند که یک غریبه در فاصله ای بسیار نزدیک به آن ها ایستاده باشد و بتواند تراکنش مالی آن ها را مشاهده کند و حتی بتواند PIN یا شماره حساب شخصی آن ها را یادداشت کند. در این فناوری، تصویر یک صفحه کلید با فرکانس فضایی بالا و چیدمان خاصی از اعداد با تصویر دومی ادغام می شود که چیدمان عددیِ کاملاً متفاوت و فرکانس فضایی پایینی دارد. به این ترتیب، وضوح هر تصویر به فاصله فرد از صفحه نمایش بستگی خواهد یافت. طبق توضیح نصیر ممون، استاد مهندسی و علوم رایانه کالج Tandon، این فناوری به نام IllusionPIN، از یک صفحه کلید با تصویر ترکیبی استفاده می کند که از دید کاربر دستگاه به یک شکل دیده می شود و برای فردی که در فاصله بیش از یک متری ایستاده باشد، به گونه دیگری نمایان می گردد. پژوهشگران کالج مهندسی Tandon در نیویورک، از تولید یک برنامه کاربردی خبر داده اند که می تواند از سرک کشیدن غریبه ها یا دوربین های مداربسته ساختمان ها جلوگیری کند.

Title

پسوردهای زیاد، فراموشی زیاد – قصه همیشگی پسوردهای ما

در این فناوری، تصویر یک صفحه کلید با فرکانس فضایی بالا و چیدمان خاصی از اعداد با تصویر دومی ادغام می شود که چیدمان عددیِ کاملاً متفاوت و فرکانس فضایی پایینی دارد. به این ترتیب، وضوح هر تصویر به فاصله فرد از صفحه نمایش بستگی خواهد یافت. اما در دستگاهی که از فناوری IllusionPIN استفاده می کند، کاربری که در نزدیک ترین فاصله با دستگاه قرار دارد چیدمان خاصی از اعداد را مشاهده می کند، اما فردی که با فاصله بیشتری قرار گرفته است، چیدمان دیگری از صفحه کلید و اعداد روی آن را می بیند. به گفته این پژوهشگر، چیدمان متداول اعداد روی صفحه کلید بسیار آشناست و مشاهده کننده می تواند PIN یا کد دسترسی را با چند بار نگاه کردن به حرکت دست کاربر از طریق دوربین های مداربسته تشخیص دهد؛ ه علاوه، IllusionPIN  برای هر نوبت احراز هویت یا هر تلاش برای ورود به سیستم، چیدمان صفحه کلید را تغییر می دهد. در این تست ها مجموعاً ۸۴ مورد تلاش برای سرک کشیدن به گوشی های ۲۱ فرد مختلف صورت گرفت که هیچ یک از آن ها موفقیت آمیز نبود و فرد مهاجم نتوانست کلیدها را تشخیص دهد. فناوری IllusionPIN با استفاده از یک تصویر ترکیبی از صفحه کلید، هکرهای احتمالی را سردرگم می کند و مانع دزدی اطلاعات هویتی می شود.

اولین خط مقدم حفاظت از اطلاعات ما – پسوردهای دوست داشتنی یا فراموش شدنی

این تیم پژوهشی، برای تست میزان اثربخشی IllusionPIN در فاصله های مختلف، مدل های مختلف «سرک کشیدن» در گوشی های هوشمند را در موقعیت های متفاوت، شبیه سازی کردند. در مقابل، ۲۱ تست مشابه نیز روی دستگاه های فاقد این فناوری انجام شد که تمام آن ها موفقیت آمیز بودند. نتایج تست ها نشان می دهند که  IllusionPIN، سرقت PIN یا دیگر اطلاعات مرتبط با احراز هویت را با استفاده از شیوه های نظارت غیرمجاز، تقریباً ناممکن می سازد. افزایش چشمگیری یافته است. گرچه آمار موثقی درباره میزان رواج این گونه حملات وجود ندارد، اما بر اساس یک نظرسنجی که در سال ۲۰۱۶ توسط همین تیم صورت گرفت، ۷۳ درصد از کاربران دستگاه های همراه گفته اند که به گوشی افراد دیگر سرک کشیده اند و PIN آنها را دیده اند. بر اساس اطلاعات سایت افتا، طی دهه گذشته و از زمان پیدایش گوشی های هوشمند، آگاهی عموم نسبت به تهدیدات احتمالی ناشی از این روش دزدی اطلاعات، شیوه های احراز هویت با استفاده از PIN، به دلایل قابل قبولی محبوبیت یافته اند که از آن جمله می توان به سادگی کاربری و سهولتِ یادآوری آن ها اشاره کرد. هدف ما این بود که مقاومت شیوه های احراز هویت مبتنی بر PIN را افزایش دهیم، بدون آن که در کاربرد دستگاه یا تجربه کاربری اختلالی ایجاد شود. از سوی دیگر، بر اساس یافته های نظرسنجی دیگری که در سال ۲۰۱۷ در همایش Human Factors ACM ارائه شد، ۹۷ درصد از پاسخ دهندگان عنوان کردند که از خطر سرک کشیدن دیگران در گوشی خود در مصارف روزانه، اطلاع دارند. همچنین در اکثر موارد، قربانیان از مشاهده اطلاعات خود آگاهی ندارند.

جی سی پال jcpal

شرکت جی سی پال علاوه بر لوازم جانبی موبایل٬ برای کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ ها و مک بوک ها و تبلت ها نیز لوازم جانبی های کاربردی خاصی راتولید می‌کند. شرکت jcpal برای اکثر برندهای موبایل تولیدات بسیار مناسبی در بخش لوازم جانبی دارد. شرکت jcpal برای کمپانی های اپل ، مایکروسافت ، سونی ، سامسونگ ، ال جی و کلیه شرکت های تولید کننده موبایل، لوازم جانبی های بسیار با کیفیتی تولید می نماید.
شاید شهرت اصلی jcpal در ایران به واسطه محافظ صفحه نمایش جی سی پال باشد. گلس موبایل از جمله محصولات بسیار معروف این کمپانی در ایران می باشد. جی سی پال jcpal علاوه بر پایین نگه داشتن قیمت لوازم جانبی، از جمله استراتژی های خاص این شرکت از سال 2014 بوده است که توانسته آن را در بخش لوازم جانبی موبایل ایران پیاده سازی نماید. در نظر گرفتن توان مالی تمامی اقشار جامعه و نیز تولید محصولاتی با کیفیت معمولی تا فوق العاده از جمله شیوه های حضور jcpal در در این سال ها در کشور ایران بوده است. شرکت جی سی پال jcpal به گونه به صورت اختصاصی برای محصولات اپل و ایفون لوازم جانبی اختصاصی تولید می نماید به گونه ای که شرکت jcpal در نهایت موفق به دریافت گواهی نامه و لایسنس اپل برای محصولات خود شده است و در حال حاضر برند جی سی پال jcpal به عنوان برند مورد تأیید کمپانی اپل برای محصولات خود می باشد. جی سی پال jcpal توانست فروشگاه های اختصاصی لوازم جانبی خود را در آمریکا راه اندازی نماید که این فروشگاه در ماه‌های اولیه توانست به موفقیت چشمگیری دست یابد. اپ استور jcpal فعلا فقط به کاربران چینی و آمریکایی خدمات ارایه می‌دهد و هم اکنون بطور متوسط در هر ماه حدود 20 میلیون قطعه لوازم جانبی جی سی پال jcpal در سراسر جهان فروخته می شود .
جی سی پال jcpal در سال 2014 از اولین سری محافظ های های سوپرهاردنس خود را رو نمایی کرد. این گلس ضد ضربه که بر اساس برنامه‌های تولیدی در شرایط سخت طراحی و تولید شده است، سه ماه بعد از آغاز فروش توانست به فروش یک میلیون عدد برسد. کیفیت خوب ضربه پذری٬ لبه های فوق سخت و سوپر هاردنس٬ پوشش سراسری صفحه نمایش ایفون و مقاومت در برابر آب از مشخصات و ویژگی‌های این گلس است.

اساس فعالیت کمپانی جی سی پال jcpal بر روی لوازم جانبی با کیفیت برای گوشی موبایل هوشمند است. استراتژی تولید و فروش لوازم جانبی برای تلفن همراه در شرکت جی سی پال jcpal با دیگر کمپانی‌ها مقداری تفاوت داشته است. jcpal از استراتژی فروش کیفیت-قیمت استفاده می‌کند. طبق این استراتژی یک محصول لوازم جانبی یا هر محصول خاص با بهترین قیمت در یک بازه زمانی خاص به فروش می رسد. زیرا لوازم جانبی کاملا وابسته به محصولات روز بازار می باشد. به عنوان مثال اگر در یک برهه زمانی اپل یک محصولی مانند ایفون ایکس را معرفی نمود، شرکت نیز بر اساس شرایط زمانی شروع به تولید لوازم جانبی ایفون x می نماید زیرا در شرایط جدید ایفون 10 از استقبالی بسیار خوبی توسط مردم برخوردار می باشد و می بایست بر اساس سلیقه مردم و محصولات تولید شده توسط کمپانی ها لوازم جانبی های مختص به آن محصول نیز طراحی تولید شود. در ماه نوامبر سال 2014 کمپانی جی سی پال jcpal به مناسبت دریافت اعتبارنامه تأیید کیفیت از شرکت اپل مراسم ویژه‌ای برگذار نمود و طی آن مدیران شرکت اپل و مدیران شرکت جی سی پال jcpal تفاهم نامه های با ارزشی را در بخش تولید محصولات با کیفیت تر و جدید تر امضاء نمودند و از این رو ما باید در سال های آتی شاهد محصولات جدید تریاز این کمپانی باشیم.
شرکت جی سی پال jcpal یک کمپانی خصوصی در کشور چین می باشد. دفتر اصلی شرکت جی سی پال jcpal در شهر شانگهای چین قرار دارد. جی سی پال jcpal یکی از بزرگترین کمپانی‌های تولید لوازم جانبی برای تلفن همراه می باشد. زمینه اصلی فعالیت جی سی پال jcpal طراحی٬ توسعه و فروش لوازم جانبی گوشی‌های موبایل هوشمند٬ لپ تاپ، کامپیوتر، نوت بوک و تبلت ها می باشد. قدمت کمپانی جی سی پال jcpal چندان زیاد نیست و در سال 1391 توسط شرکت دلتوس وارد ایران گردید و اولین شعبه نمایندگی خود را در ایران توسط شرکت دلتوس در ایران ایجاد نمود. امروزه لوازم جانبی جی سی پال jcpal سهم زیادی از بازار چین و سهم خوبی در بازار جهانی و همچنین اعتبار خوبی در بازار لوازم جانبی ایران دارد. جی سی پال jcpal با استفاده از این روش فروش توانست موفقیت خوبی در بازار لوازم جانبی ایفون بدست آورد. لوازم جانبی موبایل جی سی پال jcpal یکی از بهترین‌های لوازم جانبی برای ایفون ایکس است. محصولات جی سی پال jcpal نه تنها یکی از بهترین‌های لوازم جانبی می باشد بلکه یکی از برندهای مورد تأیید شرکت اپل برای گوشی های ایفون و مک بوک های خود می باشد. تمرکز شرکت جی سی پال jcpal روی افزایش بازده روند تولید و کاهش هزینه و افزایش بهره وری می باشد. با این استراتژی قیمت محصولات لوازم جانبی جی سی پال jcpal بسیار مقرون به صرفه بوده و قیمت های نهایی به نفع مشتری می باشد.

محصولات لوازم جانبی جی سی پال jcpal به مانند برندهای دیگر لوازم جانبی موبایل در بازار ایران به وفور موجود نمی باشد. موضوع دیگر که در خرید لوازم جانبی موبایل پیش می‌آید این است که در ایران کالای ساخت چین به نوعی هم معنی کالای بی کیفیت محسوب می گردد! در حالی که در مورد لوازم جانبی جی سی پال jcpal این مساله به هیچ عنوان صحیح نمی باشد زیرا دریافت تأییده شرکت اپل برای محصولات جی سی پال شاید به نوعی مهر تأیید جهانی این محصول باشد. امروره خط تولید غالب کارخانه ‌های تولید لوازم جانبی موبایل در کشور چین قرار دارد. در مورد جی سی پال jcpal مساله تفاوت بیشتری خواهد داشت زیرا که شرکت جی سی پال jcpal هم اصالتا چینی می باشد. در نهایت یکی از بهترین گزینه‌ های موجود برای انتخاب و لوازم جانبی برای دستگاه های دیجیتال خود، برند جی سی پال jcpal می باشد.
قصه شرکت جی سی پال jcpal چندان دور و دراز به نظر نمی آید اما در همین مدت کوتاه با چالش ‌های فراوانی روبرو بوده است. شرکت جی سی پال jcpal به عنوان یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان لوازم جانبی در چین و دنیا می باشد. جی سی پال jcpal موفق شد که در سال ۲۰۱۷ جایگاه پنجمین تولید کننده لوازم جانبی گوشی‌های هوشمند را در جهان به خود اختصاص دهد. این برند چینی در بخش طراحی، ساخت و فروش لوازم جانبی موبایل، لپ تاپ، نوت بوک، کامپیوترهای خانگی، کابل های رابط و سایر تجهیزات دیجیتال پیش قدم و فعال می باشد.
در سال ۲۰16، جی سی پال jcpal یک گلس محافظ صفحه نمایش را برای ایفون رونمایی نمود که از ویژگی خاصی برخوردار بود و توانست آن را به بازار معرفی نماید. بنابراین، جی سی پال jcpal موفق شد علاوه بر تولید محصولات متفاوت برای کاربری های مختلف و نیز برای استفاده در کنار کالاها و برندهای متفاوت، توانست کیفیت کالایی خود را حفظ نماید و قیمت های تمام شده برای محصولات خود را بسیار پایین آورده تا همه افراد از یک محصول با کیفیت و با قیمت مناسب بهره مند شوند.
در حال حاضر شرکت جی سی پال تولید کننده گلس و محافظ صفحه نمایش ایفون ، مک بوک ، مک بوک پرو رتینا ، آی مک و تمامی محصولات اپل می باشد و نیز

برای تبلت و لپ تاپ مایکروسافت محصولاتی مانند گلس و محافظ صفحه نمایش سرفیس پرو ، سرفیس بوک و سرفیس استدیو را تولید می نماید. کابل های شارژ و گوشی های اندروید و ایفون یکی دیگر از محصولات با کیفیت جی سی پال jcpal می باشد. شارژر های مسافرتی جی سی پال به گونه ای اختراعی جدید در یکی کردن چندین کابل و شارژر می باشد. شرکت جی سی پال توانسته شارژر های بی سیم و وایرلس شاررژ های بسیار با کیفیتی را تولید و طراحی نماید. شرکت جی سی پال jcpal در حال حاضر برای مراقبت از ایفون ایکس توانسته گلس محافظ صفحه نمایش با کیفیتی را تولید و روانه بازار نباید که لبه های این گلس فوق سخت و از فناوری سوپرهاردنس تولید شده است. تعهد به حفظ محیط زیست و بازگشت پذیری در تولیدات این برند مشاهده می شود. شرکت جی سی پال jcpal توانسته بهترین محصولات را تولید نماید تا در نهایت گواهی نامه کیفیت اپل را دریافت نموده و از این رو کالاهای با کیفیتی را برای مصرف کنندگان گوشی های ایفون به همراه داشته باشد.
شرکت جی سی پال jcpal هولدر موبایل یا پایه نگهدارنده موبایل برای اتومبیل را نیز طراحی نموده است. طراحی این هولدرها با استفاده از مواد با کیفیت و بسیار عالی ایجاد شده است و به نحوی تمامی نیازهای شما را در این موضوع بر طرف می نماید. در حال حاضر در شرکت جی سی پال jcpal بخشی به عنوان لوازم جانبی خودرو وجود دارد که شما می توانید در حالتی که یک خودروی شخصی داشته باشید تمامی تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به اتومبیل را از برند جی سی پال jcpal تهیه و خرید نمایید.

فروشگاه اینترنتی آی تی پخش در حال حاضر به عنوان فروشنده رسمی و دارای مجوز محصولات شرکت جی سی پال در ایران فعالیتی در حدود 5 سال دارد که می تواند کالاهای با اصالت و با کیفیتی را در شرایط فعلی بازار ایران تهیه نماید. شرکت جی سی پال برای تولید محصولات لوازم جانبی خود از استانداردهای جهانی بهره برده توانسته است که تمامی محصولات خود را در شرایطی تولید نماید که علاوه بر حفظ مولفه های محیط زیست، کیفیت کالاهای خود را تضمین نماید.
همچنین در سایت آی تی پخش محصولاتی که در بخش کالاهای مصرفی نباشند تحت گارانتی قرار می گیرند و شما می توانید کالاهای برقی این سایت را به گارانتی رسمی دلتوس خریداری نمایید. برند جی سی پال یک برند با کیفیت می باشد که می تواند به سادگی شما را از خرید چندباره یک لوازم جانبی مانند کابل شارژ در طول یک سال برهاند و استفاده از یک لوازم جانبی با کیفیت را برای شما به ارمغان آورد. خرید لوازم جانبی جی سی پال jcpal یکی از تصمیم‌ هایی است که در صورت گرفتن آن مطمئنن پشیمان نخواهید شد. لوازم جانبی موبایل جی سی پال jcpal چند سالی است که وارد بازار ایران شده است و کیفیت بسیار خوبی داشته و قیمت لوازم جانبی جی سی پال jcpal با توجه به ویژگی ها و کیفیت آن بسیار مرقون به صرفه می باشد. برای خرید جی سی پال jcpal در ایران شاید مساله اصلی دسترسی به این محصولات میباشد.
لوازم جانبی جی سی پال jcpal دارای شعار بسیار متفاوتی می باشد. این شرکت با شعار “لوازم جانبی با کیفیت تجربه یک سبک زندگی جدید” همواره سعی دارد تا نواقص ارتباطی و تبدیل زبان دستگاه های دیجیتال را بر طرف نماید. همواره مشکلاتی مانند اتصال ایفون به تلوزیون ها و یا لپ تاپ ها به پروژکتورها از دغدغه های روزمره افراد بوده است و یا دست رسی به یک شارژر برای تمامی دیوایس های شما از جمله نیازهای اساسی در طول روز می باشد، جی سی پال jcpal توانسته در این شرایط این نیازها را پیش بینی نماید و بر اساس خلاء های موجود در محیط کاربران، محصولاتی را طراحی و تولید نماید که بسیار با کیفیت و کاربردی باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *