مقالات, موبایل

گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال

glass x 1 گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال

گلس سوپر هاردنس glass super hardness

محافظ صفحه نمایش گلس سوپر هاردنس glass super hardness  جی سی پال تشکیل شده از 12 لایه فشرده شیشه ای می باشد که با درجه سختی H9 برای مقاومت در برابر ضربات احتمالی توسط شرکت جی سی پال تولید و ساخته شده است

گلس سوپر هاردنس glass super hardness  3 برابر قوی تر از مواد PET معمولی می باشد و شیشه استفاده شده در این گلس از شیشه حرارت دیده و مقاوم می باشد پوشش Oleophobic باعث ایجاد یکنواختی در سطح گلس شده و چسب نانو تکنولوژی باعث می گردد تا چسبندگی بسیار مناسبی برای گلس بر روی صفحه نمایش ایجاد شود. این چسب نانو باعث می شود که گلس بر روی سطح گوشی بچسبد اما باعث خوردگی و از بین رفتن سطح صفحه نمایش نشود. برخی از لایه های استفاده شده در گلس از امکان تنظیم نور برخوردار می باشند و نورهای مخرب تاببیده شده بر روی صفحه نمایش را منعکس نمی کنند و از این بابت دید بهتری به کاربر می دهد. در هنگام استفاده از گلس jcpal تمام رنگ ها قابل مشاهده است و کنتراست تصویری به صورت صد درصدی قابل مشاهده می باشد.

jcpal accessories

لوازم جانبی جی سی پال

گلس جی سی پال دارای پوشش کریستالی یک دست و یک نواخت می باشد که این موضوع باعث انعطاف بالای محصول می شود. این گلس می تواند در هنگام تماس با آب کاملا مقاوم باشد و قابلیت شستشو ضد آب بودن از بابت نفوذ پذیری آب را دارد. پوشش سیلیکون گلس جی سی پال می تواند از جذب لکه و چربی تا حد امکان جلوگیری نماید و باعث تمیز ماند سطح گوشی شود. پیوند الکترواستاتیک می تواند از جذب یون های فعال بدن جلوگیری کند و عمل تاچ نمودن بر روی صفحه نمایش را به بهترین وجه ممکن انجام دهد.

تکنولوژی فرمول بندی و پردازش بسیار پیشرفته جی سی پال، حفاظت عالی برای دستگاه شما را در بخش محافظ صفحه نمایش فوق العاده نازک تضمین می کند. این به صفحه نمایش شیشه ای jcpal اجازه می دهد تا انعطاف پذیرتر، نازک تر و سبک تر شبیه به پلاستیک یا پلکسی گلاس باشد اما وضوح صفحه نمایش شفاف، احساس صاف آبی و راحتی تاچ به نوک انگشتان، پاسخ لمسی بهتر و سطح صفحه نمایش که تنها می تواند در یک گلس جی سی پال یافت می شود.

معنی  سختی H9چیست؟

H9 چقدر سخت است؟

H9 به “سختی مداد” پوشش موجود در “آزمون مداد” اشاره می کند. در تست مداد، خطوط کوچک در طول سطح پوشش با استفاده از مداد درجه بندی افزایش سطح سختی کشیده می شوند. بدون تعیین سطح خراش شما نمی توانید متوجه سختی و یا دوام یک محصول شوید. یک مداد استاندارد در 2HB در آمریکا (مداد # 2) درجه بندی می شود، مداد نقاشی با تکنیک فوق العاده سخت H 7 و سخت ترین H9 است. پوشش هایی وجود دارد که خیلی سخت است که حتی مداد H9 آنها را خراش نمی دهد می توانند یک رتبه H9 برای تعیین سختی خود دریافت می کنند.

پوشش “Oleophobic” چیست؟

تمام محافظ صفحه نمایش جی سی پال دارای پوشش Oleophobic بر روی آنها است. این کمک می کند تا از اثر انگشت، روغن، گرد و غبار و سایر آلاینده ها جلوگیری شود و باعث می شود سطح محافظ صفحه نمایش تمیز شود. شما متوجه سطحی خواهید شد که بسیار تمیز می ماند و احساس لمس بسیار دلپذیری را تجربه خواهید کرد.

آیا محافظ صفحه نمایش گلس سوپر هاردنس glass super hardness من شکسته خواهد شد و به قطعات کوچک شیشه ای تبدیل می شود؟

تمام محافظ صفحه نمایش jcpal حاوی یک فیلم ضد انفجار است. محصولات جی سی پال از شیشه واقعی ساخته شده است. با این حال، ممکن است گلس شما شکسته شود و صفحه نمایش شما هم نیز شکسته شود و این کاملا بستگی به نوع ضربه ای دارد که به گوشی شما وارد می شود. اگر صفحه نمایش خرد شده یا ترک خورده باشد، لطفا مراقب لبه های آن باشید زیرا ممکن است تیز باشند.

چگونه خمیر شیشه جی سی پال ایجاد می شود؟

 

jcpal از یک فرایند همجوشی پیشرفته ای استفاده می کند که از مواد خام آغاز می شود و سپس آنها را برای ایجاد شیشه ی فوق العاده نازک، فوق العاده واضح و فوق العاده انعطاف پذیر منحصر به فرد می سازد. یک فرایند تبادل یونی سپس شیمیایی، شیشه گلس را تقویت می کند. برای اثبات این فرآیند، گلس ما در یک حوضچه از نمک مذاب در حدود 400 درجه سانتیگراد قرار می گیرد. یون های سدیم کوچکتر شیشه را ترک می دهند و یون های پتاسیم بزرگتر آنها را جایگزین می کنند. این یون های بزرگتر با هم در حالت تقابلو اصطعکاک قرار می گیرند و یک لایه استرس فشاری بر روی سطح گلس ایجاد می کنند. این باعث می شود سختی H9 شیشه ای مقاوم تر بهرای گلس ایجاد شود.

مزایای استفاده از گلس سوپر هاردنس glass super hardness شیشه ای جی سی پال چیست؟

ترکیب منحصر بفرد و فرمولاسیون 12 لایه که در ساخت گلس سوپر هاردنس glass super hardness شیشه ای با کیفیت بالا ارائه می شود سختیH9 بسیار مقاوم باقی مانده است و باعث می شود که آنها نسبت به آسیب هایی مانند ضربه، خش، تراشه و شکستن مقاوم تر باشند و آنها یون های آزاد هستند. محافظ صفحه نمایش جی سی پال فوق العاده نازک و دقت مناسب صفحه نمایش ایفون خود را دارد. آنها با وضوح صفحه نمایش شفاف و شفاف، احساس صاف و ابریشمی به نوک انگشتان ارائه می دهند و طراحی شیک آنها حساسیت و پاسخ لمسی را بهتر می کند و آنها را با شرایط تکنولوژی لمسی ایفون ایکس، مانند 3DTouch، سازگار می سازد.

چرا محافظ صفحه نمایش شیشه ای گلس سوپر هاردنس glass super hardness jcpal بهتر از محافظ های فیلم پلاستیکی است؟

محافظ های فیلم فقط در برابر خراش ها محافظت می کنند. محافظ صفحه شیشه ای جی سی پال نه تنها در برابر خراش ها محافظت می کند، بلکه گرد و خاک، اثر انگشت، روغن، آب، شوک ها و ضربه ها را نیز حفظ می کند. محافظ های فیلم پلاستیکی استاندارد دارای مشکلات و خرابی های روی صفحه و همچنین حباب های هوا و حوادث ناشی از آن است که محافظ جامد نیست. نصب آن اغلب بسیار خسته کننده است و استفاده مجدد از یک محافظ فیلم می تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل است که اکثر گلس سوپر هاردنس glass super hardness با فیلم های پلاستیکی به سادگی جایگزین می شوند. محافظ صفحه نمایش جی سی پال قابل شستشو و قابل استفاده مجدد می باشد.

چه چیزی باعث می شود چسب در محافظ صفحه نمایش گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال مورد استفاده قرار گیرد؟

چسب استثنایی چی سی پال بر اساس فرمول بندی منحصر به فرد با استفاده از فناوری نانو است. این برای نهایت در سهولت نصب و دوام بالا و همچنین قابلیت استفاده حداکثری و مجدد طراحی شده است. مهمتر از همه این بود که به طور خاص برای ارائه راه حل چسبندگی مطلوب ایجاد شده و به این ترتیب، گلس سوپر هاردنس glass super hardness به طور موثر جبران اشتباهات یا تغییرات در شیشه ایفون را می کند. این یک چسب فعال است که هرگز خشک نمی شود و می تواند به راحتی در هنگام گرم شدن دستکاری شود.

آیا محافظ های گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال در برابر انواع خش ها مقاومت می کنند؟

محافظ های گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال به سختی H9، 3 برابر قوی تر از فیلم PET معمولی عمل می کنند که باعث می شود آنها به شدت خراشیدگی در برابر هر ماده ای از سطح سختی پایین، مانند فلز، چوب و پلاستیک تا سخت ترین لوازمی که باعث ایجاد خراش شوند مقاومت نمایند. گلس سوپر هاردنس glass super hardness از خراشیدگی های تصادفی هر روزه از اشیاء مانند کلید ها و سکه ها جلوگیری خواهند کرد.

مواد با یک سطح سختی مشابه و یا بالاتر می تواند شیشه را خراشیده کنند. اشیایی مانند شیشه، سنگ، شن، الماس، آجر و بتن. در حالی که محافظ صفحه نمایش واقعی ممکن است خراشیده شود و هیچ گونه مشکلی برای آن پیش نیاید. ممکن است گاهی خراشیدگی با نیروی عمدی و قوی امکان پذیر باشد اما آزمایشات نشان داده حتی این عمل نیز تأثیری بر گلس سوپر هاردنس glass super hardness  جی سی پال ندارد. محافظ صفحه نمایش گلس سوپر هاردنس glass super hardness هنوز صفحه نمایش ایفون را در حالت بی نظیر قرار می دهد و تمام امکانات صفحه نمایش ایفون را در اختیار شما می گذارد.

آیا محافظ صفحه نمایش گلس سوپر هاردنس glass super hardness سطح همواری داشته و هنگام نصب حباب در زیر آن قرار نمی گیرد؟

 

اگر نیروی کافی اعمال شود، هر چیزی می تواند شکسته شود. با استفاده از فعالیت های روزمره، می توان دریابیم که محافظ صفحه شیشه ای گلس سوپر هاردنس glass super hardness بسیار قوی است. با این حال، با آسیب های شدید، شوک های ضربه ای، مانند ضربه زدن به آن مانند ضربه با چکش (شما می توانید با محافظ صفحه نمایش جی سی پال این آزمایش را امتحان کنید. البته این موضوع پیشنهاد نمی شود..!) و یا آن را بر روی کاشی و یا بتن به صورت ضربه ای بزند البته ممکن است شکسته شود، اما با این حال هنوز ایفون شما را در شرایط مناسب قرار خواهد داشت. به عبارت دیگر، گلس سوپر هاردنس glass super hardness کار خود را برای جذب هر گونه تاثیر مضر برای حفاظت از صفحه نمایش گران قیمت ایفون شما را انجام می دهد. محصولات jcpal محافظت استثنایی را ارائه می دهند، اما شیشه های ملایم می توانند در شرایط خاص شکست بخورند.

آیا گلس سوپر هاردنس glass super hardness جی سی پال تضمین می کند که صفحه نمایش ایفون من نشکند؟

اگر فشار زیاد و نیروی کافی بر هر جسمی وارد شود می توان همه چیز را خراب کرد. با این حال، محافظ صفحه شیشه ای گلس سوپر هاردنس glass super hardness  جی سی پال طوری طراحی شده اند که برای افزایش مقاومت در برابر شکستن ایفون خود را به درجه استثنایی برساند و اکثر ضربه های احتمالی را دفع نماید و یا خود گلس بشکند اما آسیبی به صفحه نمایش ایفون نرساند. فقط سخت ترین و شدید ترین ضربه ها ممکن است به ایفون شما آسیب برساند. در اکثر حوادث، محافظ صفحه نمایش شیشه ای گلس سوپر هاردنس glass super hardness به طور کامل جذب شوک می نمایند و کاملا محافظت از صفحه نمایش ایفون را – دقیقا همانطور که برای انجام آن طراحی شده بودند را انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *